Dla osób chcących jeszcze bardziej zaangażować się rywalizacji sportowej swojej drużyny jest wiele możliwości, aby zaznaczyć swoje sympatie klubowe. Mogą być to komplety odzieży na prawach licencji klubu sportowego. Takie stroje sportowe doskonale podnoszą widowiskowość wydarzeń sportowych i są cechą prawdziwych i oddanych kibiców. Takie kolekcje są sezonowe, więc mogą być nawet przedmiotami kolekcjonerskimi.

W obiektach zamkniętych organizatorzy mogą pozwolić na stosowanie przez widzów pirotechniki. W sklepach sportowych dostępne są flary i świece dymne. Takie produkty muszą posiadać atesty, aby mogły być bezpieczne dla użytkowników. Niezależnie czy będą to flary stadionowe (np. takie), czy inne akcesoria tworzące sygnały świetlne muszą być używane w odpowiedzialny sposób zgodnie z zaleceniami organizatorów.

Każdy kibic powinien mieć również akcesoria wydające sygnały akustyczne. Gwizdki i trąbki pomagają w kibicowaniu i mogą być stosowane we wszystkich obiektach bez względu na dyscyplinę sportową. Aplauz i doping, jaki mogą generować kibice, jest nieodłącznym elementem każdej imprezy sportowej podnoszącej jakość i poziom emocji związanych z zawodami sportowymi. Używanie sygnałów akustycznych wraz z flarami to jeden ze sposobów wyrażania emocji.