Hulajnogi dziś już potrafią zaskoczyć niejednego użytkownika. Nie tylko tym, że są niezwykle przydatne i coraz częściej wykorzystywane, lecz również tym, że dziś stosuje się w nich niezwykle funkcjonalne udogodnienia, które znajdują zastosowanie np. w samochodach. To sprawia, że mają one wielu fanów na całym świecie.

Hulajnoga elektryczną w świat

hulajnoga elektryczna
Hulajnoga elektryczna

Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że hulajnogi elektryczne są bardzo ekonomicznym pojazdem. Coraz częściej w nowoczesnych wersjach hulajnóg spotykane są np. tempomaty, które to aktywuje się automatycznie (zwykle wystarczy trzymać przez kilka sekund manetkę gazu w tej samej pozycji, aby już po chwili nasz pojazd zaczął utrzymywać stała prędkość. Kolejnym fajnym udogodnieniem i gadżetem samym w sobie jest np. stylowy dzwoneczek. Niektóre hulajnogi elektryczne wyposażone są też w mechaniczny hamulec tarczowy, który jest niezwykle skuteczny.

Zaawansowane technologie w hulajnogach elektrycznych

Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest również to, że hulajnogi elektryczne coraz częściej są kompatybilne z różnego rodzaju aplikacjami, w których bez problemu można znaleźć (a tym samym analizować) podstawowe parametry jazdy, a wśród nich takie jak np. prędkość, zasięg czy nawet poziom naładowania akumulatora. Co więcej, aplikacje pozwalają również na zablokowanie pojazdu, co jest bardzo przydatną opcją, bo koła hulajnogi są wówczas zablokowane, a po poruszeniu włącza się alarm  i to zarówno w naszym pojeździe, jak i w aplikacji. Takie rozwiązanie to świetna ochrona przed kradzieżą.