Statuetka to uniwersalna rzecz, która może być wręczana przy wielu okazjach. Mogą to być zawody sportowe, turnieje wiedzy i wiele innych. Można je też wręczać dla odznaczenia osób czy instytucji. Wreszcie, mogą one być po prostu formą pamiątki z dowolnej okazji.

Na rynku można zamawiać bardzo różne statuetki, ale bez wątpienia do najbardziej eleganckich należą statuetki ze szkła. Spośród wykonanych z innych materiałów wyróżniają się one elegancją, a przy tym są niezwykle trwałe. Można je niemal dowolnie spersonalizować, co znacznie zwiększa ich zastosowanie.

Szklane statuetki na każdą okazję

Puchary nadają się tylko do specyficznych celów, szczególnie sportowych, a szklana statuetka jest dużo bardziej uniwersalna. Świetnie nadaje się na formalne i nieformalne okazje. Można je wręczać zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Nadają się do takich dziedzin jak sport czy nauka, ale też i biznes. Osoba, która otrzyma elegancką szklaną statuetkę na pewno nie będzie zawiedziona.

Szklane statuetki w dużym wyborze kształtów

Największym atutem statuetek ze szkła jest to, że są one oferowane w bardzo dużym asortymencie kształtów. To wpływa na ich uniwersalność i szerokie zastosowanie. Dowolna jest także treść, którą można na nich umieścić. Najczęściej stosuje się grawerowanie, które jest bardzo eleganckie, a przy tym trwałe. Wygrawerować można zarówno treść pisemną, jak i grafiki. Profesjonalne szklane statuetki do grawerowania wyróżniają się wśród artykułów służących jako trofea czy odznaczenia.

Kategorie: Nagrody